1. FTH Teknoloji
  2. Hakkımızda

Hakkımızda

Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesi, gelişen teknolojinin ihtiyaç ve gereksinimlerimizin belirlenmesi sonrasında sadece ürün değil, ürünlere hizmet ve uzmanlığımızı da ekleyerek oluşan size özel çözümlerin satış, teknik servis ve lojistik hizmetlerini yürütmekteyiz.

FTH Teknoloji kurulduğu 2005 yılından bu yana, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutup, en iyi çözümü, en iyi fiyatla birleştirerek optimum fayda sağlama çabası içerisinde olmuştur.

Belli kalıplarla, sınırları çizilmiş ürünleri proje ve ihtiyaçlara uyarlamak yerine, müşterilerimize özel çözümlerle, müşterimize özel üretim yapabilme imkânı sunabilmekteyiz. Bu sayede teknolojiyi kişiselleştirip, teknolojinin size ayak uydurmasına olanak sağlayabilmekteyiz.

Bugün BT süreçleri halen iyileştirme sistemlerine güveniyor. Kötü bir yazılım tecrübesinin işinize olası etkisi ve bunu yapabileceği sürata karşı halen gelirinizi

korumak ve çözüm üretemeyen, sadece kontrol amaçlı var olan BT yönetim sistemlerine güvenebilir misiniz?

– Performans sorunlarının kök nedenini bulup,çözmek için ne kadar zaman harcıyorsunuz?
– Altyapınız bir sonraki uygulama sürümünü destekleyecek mi?
– Yeni bir şehirde hizmete başladığımızda performans nasıl olacak?
– Neden bu müşterileriniz şikayetçi?

gibi, günümüz BT sorunlarına, işbirliği yapamayan ve tümleşik olmayan yönetim sistemleri ile zamanında ve gerçekçi bir şekilde karşılık verebilmek mümkün değil.

FTH Teknoloji olarak, tecrübemizle, en iyi uygulamalar ve iş ortaklarımızla; işletmenizin, İş(Biz), Geliştirme(Dev) ve Operasyon(Ops) birimleri aracılığıyla tasarlanan gözetim sistem(leri) sonucu, etkili şekilde tümleşmesini sağlamaktayız. Sonuç olarak, uzun, sıkıntılı ve maliyetli arıza analiz süreçlerini yok edip, üzerine BT yapınızı iş mantığıyla haritalaştırarak, görünebilirlik, içerik, raporlama ve iş analitiği sağlıyoruz.

Tamamlamış Proje

765


Dağıtılan Sertifika

14


Mutlu Müşteri

3420


Hayata Geçirilen Fikirler

273